Bilal Meşe, Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk’a sert çıktı: Gözlerime, kulaklarıma inanamadım!

“Süper Lig’deki zorlu maratonu noktaladık, şampiyonluk ipini Galatasaray göğüsledi, alkışı da, övgüyü de hak etti. Kuşkusuz bu büyük başarıda Okan Buruk’un müthiş katkıları var, o artık ustalar sınıfında… Teknik adamlık kariyerine biri Başakşehir’de olmak üzere toplam üç şampiyonluk sığdırdı.

Okan Buruk yerli hocalar için artık idoldur, örnektir…Ne var kiiiii!!! Sosyal medyaya bir görüntü düştü, şaşırdım, ‘yok canım olamaz’ dedim, montajdır falan, filan diye kendi kendime söylendim! Florya’da çekilen bu görüntüyü dakikalarca izledim, gözlerime, kulaklarıma inanamadım! Övgüler dizdiğimiz, baştacı yaptığımız Okan hoca, taraftarlarla tempo tutuyor!

‘Olmaz hocam olmaz’

Örnek olması gereken Okan Buruk hocamız, taraftarların hakaretlerine eşlik ediyor, olmaz hocam olmaazzz! Anneler kutsaldır, kıymetlidir, bizlerin baştacıdır, asla bu tür kelimeleri hak etmiyorlar. Büyük başarılara imza atabilirsiniz, rekorlar kırabilir, kupalar kaldırabilirsiniz fakat gerek yaşam biçiminizle, gerekse söylemlerinizle örnek olacaksanız, yoksa başarılarınıza gölge düşürürsünüz!

Olmadı hocam!!! Hocam, “İyiler mutlaka kazanır” diye bir sloganınız var, hatta tişörtlere yansıtmışsınız, buraya kadar her şey güzel. Ancak taraftarlarla kullandığın kelimeler, bununla hiç örtüşmüyor, bilesin!

İsmail Kartal başarısız mı?

Görüyoruz ki İsmail Kartal hedef tahtasına çoktan konuldu bile! Böyledir bu işler, şampiyon olamıyorsanız, vay halinize! Saha içine bakıyorum, on biriyle, yedek kulübesiyle müthiş bir kadro. Gelin görün ki, böylesi derin bir kadroyu İsmail Kartal verimli hale getiremedi! Özellikle on bir tercihleri ve hamleleri sürekli arıza yaptı! Haaa bu demek değildir ki, İsmail Kartal külliyen başarısızdır… Benim kantarım tam tersini söylüyor! Niye mi? En azından Fenerbahçe, Devler Ligi’ne girebilmek için 2. ön eleme turunda mücadele edecek, yetmez mi?

Topraktepe kalmalı

Bir yanda olağanüstü kongre, diğer yanda teknik adam enflasyonuna karşın Beşiktaş’ın Türkiye Kupası’nı kazanması, büyük başarıdır. Bu kupanın kazanılmasında, sahadaki aktörlerin yanı sıra ‘nöbetçi’ teknik adam Serdar Topraktepe’nin hakkını teslim edelim.Yönetim yeni sezonda takımın başına yerli mi, yabancı mı getirir bilemem, ancakkk kim gelirse gelsin, Serdar Topraktepe kalıcı olmalıdır.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x